Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
22
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2366
Останній візит на сайт
сьогодні
Працюю в одній з топових житлових компаній міста Івано-Франківськ. Наша відповільність та чесність , стануть вашими перевагами під час пошуку, оренди та придбання нерухомості.

Допоможу Вам знайти те, про що Ви завжди мріяли.

Продаж квартир (8)

  • Житлова компанія TOWER
    81 500 $
    1 041 $/м²

    Південний бульв., 22

    ВИГІДНО БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Південний бульвар
    2 кімнати
    78 / 36 / 12 м²
    поверх 5 з 11
    2009 рік побудови
    сьогодні
    Унікальна пропозиція 2 кім квартири по вул Південний Бульвар Площа: 78.3м2 Особливості та характеристики: – практичне 2-ох стороннє планування – розвинена інфраструктура: АТБ, Ліцей №4, велика кількість магазинів різного призначення – всього 3 квартири на поверсі – комфортний 5 поверх – квартира внутрішня – а отже деже тепла – затишний внутрішній дворик Зацікавило? – телефонуй!!! + відеоогляд за запитом
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    40 800 $
    794 $/м²

    Калуське шосе, (Будинок)

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Пасiчна ЖК Silver
    2 кімнати
    51 / 26 / 8 м²
    поверх 3 з 10
    сьогодні
    2 кімнатна квартиира в збудованому бкдинку в м-р Пасічна Площа: 51.4м2 Переваги: - компактний комплекс всього на 2 під'їзди - індивідуальне газове опалення - передбачено укриття - поруч функціонує великий торговий центр, АТБ, аптеки та будівельні магазини - просторі панорамні вікна - функціональне планування + доступний відеоогляд Найкраща ціна в новобудовах міста
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    66 500 $
    882 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    ЖК Паркова Алея
    2 кімнати
    75.4 / 32.5 / 18.3 м²
    поверх 10 з 12
    сьогодні
    Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Паркова Алея Площа: 75.4м2 Особливості квартири: - секція здана та обжита - індивідуальне газове опалення - практичне 2-ох стороннє планування - квартира внутрішня - а отже дуже тепла Особливості ЖК: - концепція місто в міств - багато діючого бізнесу: продуктові магазини, кафе, автомийка, буд магазин Можливий відео огляд та відео показ.
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    84 600 $
    912 $/м²

    Ленкавського вул., 2-А к1,2

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Кант ЖК Квартал №5
    3 кімнати
    93 / 51 / 15 м²
    поверх 6 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Очевидні вигоди вибору квартири в даному ЖК Площа: 92.8м2 Поверх 6 з 11 Локація: центральна частина Івано-Франківська - закрита тереторія - в квартирі виконано чорнові роботи - готова до ремонтних робіт - підземний паркінг з ліфтом Швидке погодження по програмі Є-Оселя Будинок та двір: Двір закритого типу
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    51 000 $
    816 $/м²

    Урожайна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Новий світ ЖК Урожайний
    2 кімнати
    63 / 30 / 19 м²
    поверх 8 з 10
    сьогодні
    Квартира з гарним плануванням та вигідною локацією - ЖК Урожайний Житловий комплекс «Урожайний» будують в 13 хвилинах їзди від Івано-Франківської ратуші через вулицю Галицьку. Дорога до залізничного вокзалу займе 5 хвилин на авто. Якщо потрібен громадський транспорт — біля будинку проїжджає маршрутне таксі №24. В 2 км від дому знаходиться Парк воїнів-визволителів, трохи ближче — парк розваг Archo. За 10 хвилин пішки ваші діти дійдуть до ліцею №16 та загальноосвітньої школи №8. Дитячий садок №4 «Калинова сопілка» — 7 хвилин пішки, №18 «Зернятко» — 20 хвилин. За два кроки від будинку розташована обласна інфекційна лікарня, а в 2 км — лікарня швидкої допомоги, міська поліклініка №4 та облас...
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    35 400 $
    908 $/м²

    Тараса Шевченка вул., (Будинок 4)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА
    ЖК Квартал Краківський
    1 кімната
    39 / 14 / 18 м²
    поверх 2 з 9
    сьогодні
    1 кімнатна квартира в ЖК Краківський Особливості ЖК: – закрита тереторія – жк комфорт класу – 2 поверх з 9 – ландшафтний дизайн дворів – безшумні швидкісні ліфти – зовнішні та внутрішні цегляні стіни – утеплення фасаду пінопластом товщиною 15 см – освітні заклади на тереторії + доступний відеотур
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    122 000 $
    1 877 $/м²

    Височана вул., 18 к16

    2 кімнати
    65 / 23 / 15 м²
    поверх 6 з 12
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж укомплектованої квартири в ЖК Містечко Центральне Площа 65м2 Функціонал: – повна комплектація меблями та технікою – індивідуальне газове опалення – підігрів підлоги в коридорі, кухні та сан вузлі – квартира з 2-ох стороннім плануванням Комплекс з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Центр в пішій доступності На тереторії функціонує школа та дитячий садочок + доступний відеоогляд
    Рієлтор
  • Житлова компанія TOWER
    147 000 $
    1 960 $/м²

    Ленкавського вул., 34 к13

    2 кімнати
    75 / 23 / 18 м²
    поверх 3 з 16
    2023 рік побудови
    сьогодні
    Варіант шикарної 2 кімнатної квартири в ЖК Manhattan Lite Площа: 75м2 Особливості та характеристики: – повна комплектація меблями та технікою – одразу можна проживати після купівлі – оптимальний 3 поверх – квартира внутрішня та дуже тепла – в ремонті використані якісні матеріали – реалізовано дизайнерський ремонт + відеоогляд за запитом – телефонуйте!!!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: